UFO - Tajemství a souvislosti - D. Hájek

Kód: 335
Tip
Neohodnoceno
37 Kč / ks 37 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Co víme o záhadných podivných létajících objektech a podivných bytostech,

UFO provází lidstvo již o pravěku,

zprávy v Bibli, podivné souvislosti  - New Age,

život pod životě, spiritismus, únosy

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Tato kniha nabízí pohled na neidentifikovatelné létající objekty očima Bible. Autor se těmito jevy zabýval od svých 18 let až o 49 let, kdy byl jeho život tragicky ukončen při autohavárii. Pro mnohé čtenáře je možná představa toho, že Bible může mít něco společného s UFO naprosto nepochopitelná. Ale nechejte se překvapit. Možná budete i vy ohromeni souvislostmi, které jsou na stránkách této publikace odhaleny.

Při čtení je vám vyložena nejen podstata Bible a mnohá historická fakta, ale i přesvědčivé důkazy o tom, že skutečně "vše souvisí se vším". Nejenže si zopakujete mnohé zaprášené znalosti, ale také objevíte mnoho nových a nesmírně zajímavých informací. Dovíte se také něco o New Age, životě po životě, spiritismu, únosech do UFO, kruzích v obilí a jiných záhadách, které se stále častěji stávají středem naší pozornosti. po přečtení knihy rozhodně nebudete mít pochybnosti o tom, s kým máme prostřednictvím UFO tu čest.

Kniha he doplněna ilustracemi a fotografiemi včetně citací populárních autorů literatury o UFO a věříme, že může být skvělou inspirací pro hledání pravdy i těm čtenářům, kteří Bibli ještě nikdy nedrželi v rukou."

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY
Nakladatelství: JUPOS, s.r.o.
Rok vydání: 1998
ISBN: 80-85832-10-0
Formát: 148 x 210 mm
Počet stran: 256
Hmotnost: 302 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: