Neuvěřitelné vyslyšení modliteb - R. J. Morneau

Kód: 4687
Novinka Tip
Neohodnoceno
25 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Pravdivé příběhy o tom, jak Boží moc změnila lidské životy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Neuvěřitelné vyslyšení modliteb" je kniha plná radostných duchovních zkušeností. Bude vás možná mrazit v zádech, ale zároveň budete mít radost, že také můžete sloužit Pánu.

Byla právě mrazivá noc a Roger Morneau byl zcela bez benzínu. Kdyby mu omrzly prsty, znamenalo by to jedině amputaci. Tento člověk se však sklonil k modlitbě. "Najednou jsem ucítil, jako kdyby někdo zezadu do mého auta narazil a ono vyrazilo vpřed," vyprávěl. „Motor se rozběhl a běžel jako nikdy předtím.“ Auto odvezlo svého řidiče do bezpečí bez kapky benzínu na vzdálenost téměř padesáti kilometrů.

Toto je pouze jeden ze stovky zázraků, které ve své knize autor popisuje. Jiný zázrak jej zachránil od předčasné smrti. Ale nejvíce odpovědí obdržel na své modlitby za druhé lidi. Například lidem ležícím na smrtelné posteli se najednou začalo dařit dobře. Muž, kterého lékař prohlásil mrtvého, začal opět dýchat. Žena, která se chtěla rozvést, byla náhle naplněna láskou a porozuměním. Jiný muž prožil během několika dnů změnu v životě i v zaměstnání.

Roger Morneau pracoval jako obchodní zástupce. Později odešel do důchodu a svůj život zcela zasvětil modlitbám. Dnes již není mezi námi, ale jeho zkušenosti nás mohou stále povzbuzovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY
Nakladatelství: JUPOS, s.r.o.
Rok vydání: 2008
ISBN: 978-80-85832-40-2
Formát: 100 x 145
Počet stran: 156
Hmotnost: 104 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: