Křesťanská rodina - C. Mitchell

Kód: 124
Neohodnoceno
0 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Rodinu stvořil Bůh, aby byla základem, na němž mají spočívat všechny větší společenské jednotky. Pokud rodina funguje v souladu s Božím plánem, přispívá ke stabilitě všech ostatních společenských institucí, ať už se jedná o vlády, firmy, církve, vzdělávací systémy či občanská sdružení, udává jim směr a obohacuje je. Pokud se rodina biblickými pravidly neřídí, trpí i všechny zmíněné instituce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lidstvo má na výběr pouze ze dvou možností: buď se vydá Boží cestou, nebo cestou světa. Kulturní pravidla se neustále mění, protože odrážejí pouze momentální stav hodnot a názorů dané společnosti. Na druhé straně Boží zákony jsou větší a trvalejší než lidská kultura a zůstávají pravdivé, ať už s nimi souhlasíme, nebo ne. Je proto důležité budovat rodinu na pevném základě Božího zákona.

Dr. Carl Mitchell vystudoval teologii a psychologii na Pepperdine University v Jižní Kalifornii. Byl licencovaným poradcem pro manželství, rodinu a děti a profesorem na Pepperdine University a Harding University. Byl 65 let ženatý a měl tři děti. Od roku 1949 byl rovněž kazatelem denominace Churches of Christ. Zemřel ve věku 92 let v roce 2018.

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY
Nakladatelství: Eastern European Mission (EEM)
Rok vydání: 2020
ISBN: 978-1-950759-24-8
Formát: 148 x 210 mm
Počet stran: 126
Hmotnost: 178 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: