Každý má své místo - N. & R. Rockeyovi & K. Kuzmová

Kód: 311
Neohodnoceno
35 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Nemusíte být navěky "obětí"!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ron se v dětství beznadějně zamotal do lepkavých sítí emocionálního a fyzického zneužívání. Nancy žila jako dítě uvězněna v pocitu vlastní bezcennosti a odmítnutí. Navzdory své bolesti však nezůstali pasivními oběťmi. Dokázali přežít.

Při celoživotním hledání pravdy a emocionálního uzdravení se Dr. Nancy a Dr. Ron Rockeyovi postavili tváří v tvář svým největším obavám spjatým s vlastní minulostí a našli odvahu osvobodit se od zmatku a trápení, které prožili. Dva výjimeční autoři, věřící manželé, zabývající se otázkou vnitřního uzdravení, ve své působivé knize "Každý má své místo" nabízejí výtečné a účinné postupy, jejichž cílem je překonat negativní následky zneužívání a odmítnutí.

Na základě biblických principů povede kniha čtenáře cestou k odkrytí zdroje jejich osobních traumat. Pomůže jim hlouběji pochopit jejich osobní potřeby a nalézt konečné a trvalé Boží uzdravení. Jste-li připraveni zbavit se konečně své nálepky "oběti", začtěte se do následujících stránek. Postupně se naučíte nalézat způsoby, jak získat zpět to, co vám bylo odebráno.

"Nic nám nedělá takovou radost, jako být svědky toho, když lidé pochopí pravdu, když se jejich rány zahojí a konflikt je nahrazen souladem a harmonií." (Ron a Nancy Rockeyovi)

Kniha o duchovním uzdravení pro oběti zneužívání a pro všechny jejich blízké.

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY
Nakladatelství: Maranatha z.s.
Rok vydání: 2021
ISBN: 978-80-87265-20-8
Formát: 130 x 200 mm
Počet stran: 193
Hmotnost: 228 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: