Desatero Božích přikázání - L. Wade

Kód: 7012
Tip
Neohodnoceno
0 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Loron Wade sloužil během své čtyřicetileté kariéry jako pedagog, pastor, učitel pastorů, evangelista a teolog v 11 zemích světa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věda a technologie...
Takové množství informací! Lidstvo udělalo úžasné pokroky v pochopení vesmíru! Proč je tedy na světě stále ještě hlad, násilí a tyranie? Protože největší problémy této doby nejsou vědecké, ale morální. Pokud by to byly vědecké nebo technologické problémy, už dávno bychom je vyřešili. V tom jsme skutečně dobří. Možná jsme si spletli informace s moudrostí. Možná, že je na dosah ruky řešení, které jsme dlouho přehlíželi. Možná jsme zavrhli nejvzácnější poklad minulosti jako zastaralý.

Desatero...
Desatero přikázání není pouze soubor artefaktů, které se mají vystavit někde ve vitríně. Jsou jako pramen, ze kterého vyvěrá praktická moudrost a nabízejí řešení skutečných problémů a situací v reálném čase, se kterými se každý z nás denně potkává. Jsou to principy, které se dají uplatnit v každodenním životě a jejich ověření spočívá v jejich aplikaci. Co by se stalo, pokud bychom vzali na vědomí jejich moudrost? Co kdybychom pronikli pod povrch a podívali se na mocné důsledky těchto starých principů?

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabídka titulů financovaných z veřejné sbírky
ISBN: 978-80-89351-39-8
Formát: 130 x 200 mm
Počet stran: 144
Hmotnost: 189 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: