Krotitelé pandemie - Příručka pro přežití - E. Ramirez & C. Hausová

Kód: 5007
Novinka Tip
2 hodnocení
93 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

22 jednoduchých domácích prostředků k posílení imunity

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha dr. Eddie Ramireze, amerického lékaře, vyhledávaného řečníka a zapáleného vědce, představuje jednoduché postupy k posílení imunity a k boji proti covid-19 a dalším infekčním onemocněním, strategie, jež jsou v dosahu každého z nás.

Autor, vycházející v této publikaci z výsledků skoro tisícovky vědeckých studií, poukazuje na důležitost spánku, zvýšení tělesné teploty, vodoléčby, správného dýchání, optimálního fungování střev, pohybu v přírodě, na slunci a čerstvém vzduchu, zdravého jídelníčku, přiměřené tělesné hmotnosti a řady dalších opatření v oblasti životního stylu a tělesného, duševního i sociálního zdraví.

Dr. Ramirez se spoluautorkou Cari Hausovou se nezabývá očkováním, rouškami, doplňky stravy, sociální distancí nebo karanténami. V bohatě ilustrované knize prezentuje přehlednou, názornou a pro laického čtenáře srozumitelnou formou ve 22 kapitolách jednoduché a dostupné strategie k posílení obranyschopnosti organismu, postupy snadno použitelné v domácích podmínkách, opatření, která mohou mnohým zachránit zdraví – a někdy i život.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O nakladateli. Prameny zdraví jsou spolkem, který byl založen v roce 1991 (původně jako občanské sdružení). Posláním ZS Prameny zdraví je sdílet se s poznáním v oblasti zdravé výživy, prevence, přírodní léčby a zdravého životního stylu, předávat zkušenosti a pomáhat k ozdravění jednotlivců i mezilidských vztahů. - "To nejlepší, co jsme přijali, předáváme dál."
 
Prameny zdraví vydávají časopis pro zdravou výživu a harmonický životní styl, který vás na vaši cestě doprovodí k úplnému zdraví. Zde získáte podložené informace o nejefektivnějších opatřeních, která můžete učinit pro lepší zdraví své i členů vaší rodiny. Informace, které nestárnou!
 
Redakce časopisu Prameny zdraví spolupracuje s řadou nakladatelství a s několika zahraničními univerzitami, čerpá z prací renomovaných odborníků, prezentuje výsledky stovek vědeckých studií.
 
Celoroční předplatné časopisu Prameny zdraví si můžete objednat zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY
Nakladatelství: Prameny zdraví, z.s.
Rok vydání: 2022
ISBN: 978-80-9037-808-7
Formát: 200 x 261 mm
Počet stran: 96
Hmotnost: 341 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: