3 a 1/2 roku aneb americký sen v Česku - R. Passer

Kód: 087
Neohodnoceno
0 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Strhující životní příběh jednoho z nejúspěšnějších českých podnikatelů současnosti, developera Radima Passera.

Upřímná, zleca otevřená zpověď osloví bezpochyby každého čtenáře. Toho, koho zajímá, jak se dělá byznys; toho, koho láká nahlížet "až do kuchyně" známých lidí; toho, kdo - stejně jako ještě před nedávnem Radim Passer - hledá jediný správný směr svého života. Kniha je dostupná též v angličtině.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na konci června roku 2005 zveřejnil jeden prestižní český týdeník seznam 100 nejbohatších Čechů. První třetinu seznamu uzavíral Radim Passer s poznámkou autora článku, že jde o nejvýznamnějšího tuzemského developera a rovněž praktikujícího křesťana.

Shodou okolností pár dnů na to Radim Passer (42) dokončil rukopis biografické knihy, kterou právě držíte v ruce. Intenzivně na něm pracoval několik měsíců, aby věrně podal svědectví nejen o svém podnikání a soukromém životě, ale i o své cestě od neznaboha k neochvějně věřícímu v Ježíše Krista.

Zklamán bude ten, kdo čeká román s košatými dialogy a detailně vykreslenými desítkami postav s analýzou doby, v níž žijeme. Nadšen však bude ten, kdo dokáže ocenit, s jakou upřímností Passer přiznává svůj životaběh. Téměř deníkovou formou vypráví, jaké byly začátky a vývoj jeho podnikání, jakých chyb se dopustil, jaké nástrahy musel překonávat. Člověk, který ke svému bohatství nepřišel žádnou restitucí či kuponovou privatizací, nýbrž klasickým podnikáním, musel čelit nekalým praktikám některých lidí. Jejich cíl byl jasný: jeho stále rostoucí firemní majetek mu ukrást. Paradoxem doby je skutečnost, že podvodníky byli Passerovi nejbližší spolupracovníci, kterým dal více než nadstandardně placenou práci ve své společnosti.

Souběžně v knize sledujeme Passerův soukromý život - velikou lásku k manželce a přitom časté nevěry, narození syna a již pár týdnů nato jeho bolestnou ztrátu. Právě ta se stala momentem, při němž si Passer uvědomil, pracovní úspěch, peníze, střídání krásných žen, luxusní auta a všechny další atributy bohatství mohou člověku přinášet pocit spokojenosti, ale ne skutečné štěstí. To přichází až ve chvíli, kdy člověk nachází svou cestu k Bohu a porozumí jeho lásce k člověku.

Upřímná, zcela otevřená Passerova zpověď osloví bezpochyby každého čtenáře. Toho, koho zajímá, jak se dělá byznys; toho, koho láká nahlížet „až do kuchyně" známých lidí; toho, kdo - stejně jako ještě před nedávnem Radim Passer - hledá jediný správný směr svého života...

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabídka titulů
Nakladatelství: Maranatha z.s.
Rok vydání: 2005
ISBN: 80-239-5727-9
Formát: 165 x 240 mm
Počet stran: 250
Hmotnost: 839 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: