Více než tesař/Moje cesta od skepticismu k víře – J. & S. McDowell

Kód: 276
1 hodnocení
32 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

"Jeho příběh může změnit i váš život."

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Nikdy mě nenapadlo, že by příběh mé cesty od skepticismu k víře mohl být jednou přeložen do více než 100 jazyků a inspirovat čtenáře po celém světě k tomu, aby se hlouběji zamysleli nad možností víry v Boha," prohlásil známý přednášející a spisovatel Josh McDowell, když se rozhodl přepracovat knihu Více než tesař pro novou generaci čtenářů.

Ve spolupráci se synem Seanem oslovuje čtenáře 21. století, kteří si chtějí udělat jasno v duchovní oblasti a čelí celé škále nových otázek. Pomáhá jim zamyslet se nad otázkami: Kdo je Ježíš? Jaké důkazy máme, že skutečně žil a že to byl Boží Syn? A i kdyby to byla pravda, co by se tím změnilo v mém životě?

V knížce Moje cesta od skepticismu k víře Josh McDowell vypráví, jak se poté, co navázal osobní vztah se vzkříšeným Ježíšem Kristem, změnil jeho život - jak mu Bůh dal sílu odpustit násilnickému otci i muži, který ho v dětství sexuálně zneužíval. Jak Bůh "vzal poškozené zboží, které tvořilo život Joshe McDowella, a proměnil je v něco nesrovnatelně lepšího".

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabídka titulů
Nakladatelství: Nový život, o.p.s.
Rok vydání: 2019
ISBN: 978-80-907735-0-9
Formát: 110 x 160 mm
Počet stran: 240
Hmotnost: 192 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: