Vánoční miminko již vyrostlo. Co bude dál?

Kód: 219
Neohodnoceno
1 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

V popisu kompletní specifikace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Narodil se Kristus Pán, radujme se...

...tato slova se dnes ozývají v mnoha obchodech, ulicích, a lidé slaví narození malého miminka a dávají si dárky pro radost. Přestože vánoční svátky nejsou pravým dnem Ježíšova narození, malé miminko se v Bohem předpovězený čas v Betlémě skutečně narodilo. Ale víte co bylo dál? O Jeho prvním příchodu jako bezbranného malého miminka na tento svět vědělo tenkrát, na rozdíl od dnešní doby, jen velmi málo lidí. A historie se opakuje. Nyní, když se přibližuje čas Jeho druhého příchodu jako Krále králů, se o tak důležitou událost zajímá opět jen málokdo. Miminko již vyrostlo! Je potřeba rozbalit dárek, který nám přinesl On - náš Král, který se brzy vrátí.

Malý Ježíš rostl a byl úplně jiný než všichni Jeho vrstevníci. Byl laskavý, pokorný, upřímný, soucitný, každému pomáhal a právě pro tyto vlastnosti byl posměchem svým bratrům i kamarádům. Miloval Boží slovo a učil se znát Písma starého Zákona. Byl prostě výjimečný. Když malý Ježíš povyrostl, ve dvanácti letech si plně uvědomil jaký je Jeho úkol na této zemi. Miloval lidi, ale uvědomoval si, že lidé mají v sobě něco, co je ničí a vede k jisté smrti. To něco je HŘÍCH, neboli přestoupení Božího zákona. On sám hřích v sobě neměl, byl totiž Božím Synem a čerpal od Otce sílu k tomu, aby nehřešil. Když vyrostl, začal lidi učit, jak uniknout hříchu a jisté smrti. Učil o tom, že máme v nebesích milujícího Otce, který nám hřích odpustí, když o to budeme s upřímností žádat, a i nám pomůže mít lepší srdce a řídit se s láskou Božím zákonem. Jediné, co pro to musíme udělat, je přijmout Jeho dárek pro nás. Ježíš svá slova potvrzoval velkou mocí, uzdravoval těžce nemocné, slepé, chromé, vyháněl démony a dokonce několik lidí vzkřísil ze smrti. Nebylo pochyb o tom, že mluví pravdu.

Lidé se ale změnit nechtěli a nechtěli Ježíše ani poslouchat. Proto jednoho dne Ježíš Kristus skončil jako odsouzenec na popravišti přibit na kříž. Radostné ovšem je, že po třech dnech byl vzkříšen a nyní je živý. Teď už ale jako Král nebe i Země, který porazil satana i s hříchem. Jeho laskavá a milá slova byla i na kříži v takovouto strašnou chvíli plná lásky a soucitu k lidem. "Otče odpusť jim, oni nevědí, co činí." Když Kristus zemřel, přinesl ten nejvzácnější dar pro tebe! On, který hřích neměl, zemřel místo tebe hříšníku! Jako dárek ti nabízí věčný život bez trápení, bolesti a strádání. Pokud ho přijmeme, budeme moci celou věčnost rozvíjet své, dnes ještě netušené a nové, schopnosti a konečně uvidíme svého všemohoucího a milujícího Boha tváří v tvář.

Zní to jako legrace? Ne, to bude brzy realita! Naplňují se totiž všechna znamení Ježíšova druhého příchodu popsaného v Bibli. Ať je to v přírodě, politice, lidských vztazích, i v církvích.

Vše svědčí o tom, že i tentokrát bude mít Bible pravdu. Sami cítíte, že zlo nabývá na síle, protože satan ví, že má málo času. Budete připraveni na tuto velkou událost Ježíšova druhého příchodu? Pokud chcete být připraveni na převratnou dobu, která se blíží, čtěte Bibli. Chcete-li porozumět tomu, proč je tolik církví, proč existuje zlo a stoupá vliv okultismu, ale také zákulisnímu světovému dění a proroctvím o druhém příchodu Ježíše Krista, objednejte si knížku "Velký spor věků", a to zcela zdarma a bez závazků. Je to světový unikát, který již četlo miliony lidí po celém světě. Ježíš řekl „zadarmo jste dostali, zadarmo dejte" a proto je nyní dárkem i pro vás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabídka titulů
Formát: 105 x 148 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: