Aktuálně běží tento web v testovacím módu a proto prosíme o trpělivost, pokud nebude vše fungovat dle Vašich představ. Zpětnou vazbu nám prosím můžete poskytnout na e-mail: info@listynadeje.cz

Průvodce životem - Ezechiel

Kód: 257
Neohodnoceno
0 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Čím je tento "Průvodce životem" tak jedinečný?

Už sis někdy otevřel Bibli a položil si následující otázky:

Co tento oddíl opravdu znamená?
Jak ho mám aplikovat do svého života?
Proč se některé části Bible zdají tak málo praktické?
Co mají ony starověké kultury společného s dnešní dobou?
Proč, i když Boha miluji, nerozumím tomu, co mi říká ve svém slově?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mnozí křesťané nečtou Bibli pravidelně. Proč? Protože pod tlakem všedního života nedokážou najít souvislost mezi věčnými principy Písma a nikdy nekončícími problémy každodenního života.

Je Paradoxní, že Bibli vlastní tolik křesťanů, a přesto tak máslo z nich ji dovede využít ke změně života. A právě z tohoto důvodu byla vytvořena tato publikace, Průvodce životem. Bůh nás vybízí, abychom jeho slovo uvedli do praktického života (Izajáš 42:23; 1. Korintským 10:11; 2. Tesalonickým 3:4), my však často zůstáváme jen u hromadění biblických vědomostí. Tato knížka nám má pomoci uvést do praxe to, co jsme se naučili.

Aplikování Božího slova do života je zásadně důležitým projevem našeho vztahu k Bohu a je svědectvím toho, že ho posloucháme. Problémy s uplatňováním Bible v životě netkví v Bibli samé, ale v čtenářově neschopnosti překlenout velké rozdíly ve významech slov a života samého v době minulé a přítomné. Jestliže to však neuděláme nebo nechceme udělat, pak výsledkem bude duchovní útlum, povrchnost a lhostejnost. Mezi vírou a praxí se objeví propast a může se stát, že i přes důvěrnou znalost některého biblického oddílu nebudeme schopni aplikovat ho do každodenního života.

Průvodce životem je určen těm, kdo se chtějí nechat poučit biblí a touží aplikovat její rady do svého života. Tato publikace byla vytvořena kazateli, vědci, odborníky v poradenství z různých církví a organizacemi, které se věnují šíření Božího slova. Vznikala několik let a celé dílo nakonec zrevidoval renomovaný teolog Dr. Kenneth Kantzer.

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY
Nakladatelství: LUXPRESS,spol. s r.o.
ISBN: 80-7130-092-6
Formát: 160 x 235 mm
Počet stran: 88
Hmotnost: 153 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení